kondom Sicilija vino ak novo mesto parfum ekvator odmerek

Mladi atleti (U12 in U14) AK Krka so... - Atletski klub Krka | Facebook

AK Krka
AK Krka

Atletski klub Krka

32. Mednarodni atletski miting »Novo mesto 2021« postregel z zanimivi boji,  Kristjan Čeh postavil rekord stadiona – I feel Dolenjska
32. Mednarodni atletski miting »Novo mesto 2021« postregel z zanimivi boji, Kristjan Čeh postavil rekord stadiona – I feel Dolenjska

AK Špela vseekipni prvak v mnogoboju v pionirski kategoriji U14 #video –  ATLETSKA ZVEZA SLOVENIJE
AK Špela vseekipni prvak v mnogoboju v pionirski kategoriji U14 #video – ATLETSKA ZVEZA SLOVENIJE

Zgodovina - Mednarodni atletski miting Novo me...

AK Krka
AK Krka

ak-spela (546) – Atletski Klub Špela

AK Novo Mesto – Achtung, Skyhawk!

Šuštaršiču dvojna šprinterska krona, dva posamična naslova osvojile tudi  tri atletinje – ATLETSKA ZVEZA SLOVENIJE
Šuštaršiču dvojna šprinterska krona, dva posamična naslova osvojile tudi tri atletinje – ATLETSKA ZVEZA SLOVENIJE

Suverena zmaga Neže Dolenc na dp za st.mladince in mladinke v Novem mestu  in presenetljiva zmaga ženske štafete 4x100m. | AK Triglav Kranj
Suverena zmaga Neže Dolenc na dp za st.mladince in mladinke v Novem mestu in presenetljiva zmaga ženske štafete 4x100m. | AK Triglav Kranj

AK Krka
AK Krka

Na Atletskem pokalu Slovenije za pionirje U16 fantje osvojili 3. mesto,  dekleta na 5. mestu | AK Triglav Kranj
Na Atletskem pokalu Slovenije za pionirje U16 fantje osvojili 3. mesto, dekleta na 5. mestu | AK Triglav Kranj

AK Krka
AK Krka

Športnik leta 2017 - predstavitev kandidatov in glasovanje

Objava | Dolenjski list

34. MEDNARODNI ATLETSKI MITING »MAL« NOVO MESTO

24. Novomeški tek v organizaciji AK Krka Novo mesto | Radio Krka –  Dolenjska v srcu
24. Novomeški tek v organizaciji AK Krka Novo mesto | Radio Krka – Dolenjska v srcu